Aktualności

LETNI KONGRES CIOR/CIOMR

   W dniach 30.07-03.08.2012 roku delegacja Federacji Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów SZ RP wzięła udział w obradach:
   - 65 Letniego Kongresu Międzysojuszniczej Konfederacji Oficerów Rezerwy (65 LK CIOR);
  - 66 Letniego Kongresu Międzysojuszniczej Konfederacji Oficerów Rezerwy Służb Medycznych (66 LK CIOMR).
   Równolegle z obradami kongresu w dniach 26.07 – 04.08.2012 r. odbywały się zawody żołnierzy rezerwy MILCOMP.

Czytaj więcej »

Spotkanie z Attache Wojskowym w Kopenhadze

   Podczas pobytu naszej delegacji na 65 Letnim Kongresie CIOR/CIOMR/NRFC w dniu 2 sierpnia 2012 r. Prezes Federacji gen. bryg. (r) Ryszard ŻUCHOWSKI i I Wiceprezes Federacji płk (r) Stanisław KALSKI zostali przyjęci przez Polskiego Attache w Kopenhadze, płk. Dariusza SIEKIERĘ.
    

Czytaj więcej »

Spotkanie z Sekretarzem Stanu w MON

     3 lipca 2012 r. odbyło się spotkanie Sekretarza Stanu w MON Czesława Mroczka z  Prezesem Federacji panem gen. bryg. (r) Ryszardem Żuchowskim w związku ze zbliżającym się wyjazdem delegacji Federacji na obrady 65 Letniego Kongresu CIOR/CIOMR/NRFC w Kopenhadze oraz kwestią przejęcia przez Federację Prezydencji CIOR w latach 2018-2020.
  

Czytaj więcej »

Rutynowe spotkanie w Sztabie Generalnym WP

   25 lipca 2012 r. w siedzibie Sztabu Generalnego Wojska Polskiego odbyło się rutynowe spotkanie przedstawicieli Federacji - gen. bryg. Ryszarda Żuchowskiego i płk. Stanisława Kalskiego z oficerami P-1 - płk. Januszem Jurczukiem i ppłk. Januszem Miąsikiem.
 

Czytaj więcej »

Robocze spotkanie z Przewodniczącym Konwentu Dziekanów

   W dniu 27 czerwca 2012 r. w siedzibie Konwentu Dziekanów Korpusu Oficerów Zawodowych Wojska Polskiego, odbyło się robocze spotkanie Prezesa Federacji pana gen. bryg. (r) Ryszarda  Żuchowskiego i I Wiceprezesa płk. (r) Stanisława Kalskiego z Przewodniczącym Konwentu Dziekanów płk. Marianem Babuśką i zastępcą kmdr. Waldemarem Banaszewskim.
 

Czytaj więcej »

Spotkanie z Dyrektorem Departamentu Kadr MON gen. dyw. Andrzejem Wasilewskim

   W dniu 20 czerwca 2012 r. delegacja Federacji spotkała się z Dyrektorem Departamentu Kadr MON panem gen. dyw. Andrzejem Wasilewskim. Ze strony Federacji uczestniczyli Prezes gen. bryg. (r) Ryszard Żuchowski oraz I Wiceprezes płk (r) Stanisław Kalski.


 

Czytaj więcej »

Spotkanie z Doradcą Ministra Obrony Narodowej gen. broni Waldemarem Skrzypczakiem

    W dniu 20 czerwca 2012 r. delegacja Federacji: Prezes gen. bryg. (r) Ryszard Żuchowski oraz I Wiceprezes płk (r) Stanisław Kalski,  spotkała się z Doradcą Ministra Obrony Narodowej panem gen. broni (r) Waldemarem Skrzypczakiem.


 

Czytaj więcej »

Spotkanie z Radcą w MON gen. dyw. dr. hab. Bogusławem Packiem

     W dniu 13 czerwca 2012r. odbyło się spotkanie z Radcą w MON panem gen. dyw. dr. hab. Bogusławem Packiem delegacji Federacji w składzie Prezes gen. bryg. (r) Ryszard Żuchowski oraz I Wiceprezes płk (r) Stanisław Kalski.
 

Czytaj więcej »

POSIEDZENIE RADY GŁÓWNEJ FEDERACJI STOWARZYSZEŃ REZERWISTÓW I WETERANÓW SIŁ ZBROJNYCH RP

     5 czerwca 2012 r. w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Głównej Federacji Stowarzyszeń Weteranów i Rezerwistów Sił Zbrojnych RP, któremu przewodniczył Prezes Federacji gen. bryg. Ryszard Żuchowski.
  

Czytaj więcej »

Płk Alfred MAJEWSKI odszedł na "wieczną wartę"

     W imieniu Prezydium Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów Sił Zbrojnych RP z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2012 r. odszedł na „wieczną wartę” Sekretarz Generalny naszej Federacji płk Alfred MAJEWSKI.
   Uroczystości pogrzebowe odbyły się w dniu 4 czerwca 2012 r. w Warszawie.

Czytaj więcej »